CuracaoSPORT
CuracaoSPORT.com

Uitslagen Curaçao Challenge

windsurf-challenge-door-bea-moedt

CURAÇAO – Freestyle, slalom en rookies stonden vier dagen lang centraal op het eiland. De Curaçao Challenge vond dit jaar plaats op drie verschillende plekken en zorgde voor drukte op en aan het water. Zowel jonge als oudere windsurfers namen deel aan de Challenge en ook de vrouwen waren vertegenwoordigd.
In de Freestle categorie vielen de volgende surfers in de prijzen:

Freestyle pro division (14+)
1 Kiri (Bonaire)
2 Bjorn (Bonaire)
3 Amado (Bonaire)
4 Quincy (Aruba)
5 Felix (Curaçao)
6 Ethan (Aruba)
7 Kaj (Curaçao)
8 Rafael (Curaçao)
9 Jurgen (Bonaire)
9 Gino (Curaçao)
11 Janchi (Curaçao)
12 Patrick (Curaçao)
12 Aron (Curaçao)
12 Marco (Curaçao)

Freestyle kids division (7 tot en met 13 jaar)
1 Cheppie (Bonaire)
2 Wave (Curaçao)
3 Stijn (Curaçao)
4 Oscar (Curaçao)

In de categorie Rookies Slalom vielen in de prijzen:
Tot en met 12 jaar:
1 Liv
2 Chris
3 Chantal
4 Youri

Tot en met 10 jaar
1 Lucas
2 Dave
3 Menno
4 Christian
5 Stefan
6 Luco
7 Johnathan
8 Jesse
9 Lars
10 Pien

Tot en met 8 jaar
1 Faan
2 Luka
3 Ryan
4 Justin

In de categorie Slalom vielen de volgende surfers in de prijzen:
Jongens 14 tot en met 17 jaar
1 Kenroy Francisca (Curaçao)
2 Jordan van Rooijen (Curaçao)
3 Richard Richie (Curaçao)
4 Stijn Hansen (Curaçao)
5 Rick Langeveld (Curaçao)
6 Kelvin Thijssen (Curaçao)

Meisjes 14 tot en met 17 jaar
1 Fleur van der Burg (Curaçao)
2 Puk van Spall (Curaçao)
3 Annelotte Sussenbach (Curaçao)
4 Lara Overwater (Curaçao)
5 Yentl Gielingh (Curaçao)
6 Pauline Hageman (Curaçao)
7 Juliet Huiskes (Curaçao)

Slalom open 16+
1 Richard Konstapel (Curaçao)
2 Bjorn Saragoza (Bonaire)
3 Ethan Westera (Aruba)
4 Jean Patrick van der Wolde (Curaçao)
5 Amado Vrieswijk (Bonaire)
6 Jeager St Jago (Bonaire)
7 Tati Frans (Bonaire)
8 Rens Grijpma (Aruba)
9 Milan Gielingh (Curaçao)
10 Jamil Jonis (Curaçao)
11 Sergey Boer (Curaçao)
12 Monique Meijer (Bonaire)
13 Fulco de Vries (Curaçao)
14 Willem ten Ham (Curaçao)
15 Bruce Brandt (Curaçao)
16 Eddy de Groot (Curaçao)
17 Michel Huiberts (Curaçao)
18 Perry van der Wolde (Curaçao)

Slalom Open 7 tot en met 15 jaar
1 Aron Etmon (Curaçao)
2 Felix den Heijer (Curaçao)
3 Jurgen Saragoza (Bonaire)
Slalom Sports 18+
1 Michel Motshagen (Curaçao)
2 Ivan Etmon (Curaçao)
3 Roeland Schaeffer (Curaçao)
4 Patrick Baghus (Curaçao)
5 Focco Lunsingh Scheurleer (Curaçao)
6 Woldemar Tedder (Curaçao)
7 Martijn Mouthaan (Curaçao)
8 Arthur van Aalst (Curaçao)
9 Koen Stokhof (Curaçao)
10 Arvid Landwaard (Curaçao)

Slalom Sports 7 tot en met 13 jaar
1 Jean Paul Da Silva de Goes (Curaçao)
2 Delano Moreno (Curaçao)
3 Oscar Etmon (Curaçao)
4 Bastiaan de Koningh (Curaçao)
5 Ben Kanaar (Curaçao)
6 Stijn Overwater (Curaçao)
7 Bob van Neutegem (Curaçao)
8 Elian Ruijter (Curaçao)
9 Wave Antonia (Curaçao)
10 Evi Brandt (Curaçao)
11 Emma Hansen (Curaçao)
12 Mijntje de Kort (Curaçao)
13 Cheppi Gustowski (Bonaire)

Share